Про нас

ТД «STRATEG» вже не перший рік існує на ринку дитячих настільних ігор. Ми прагнемо робити світ дітей і дорослих більш яскравим, цікавим і творчим.

Пропоновані іграшки не тільки розважають, а й активно навчають дитини, допомагаючи розвивати логіку і уяву. Ігри стимулюють творчість, розвивають інтелект і допомагають пізнавати навколишній світ. Все, що ми пропонуємо, виготовлено з екологічно чистих матеріалів.

Ми заробили прекрасну репутацію завдяки великому асортименту якісної продукції. Це пазли, настільні ігри (розвиваючі та розважальні), набори для творчості та спортивні товари.

Асортимент «STRATEG» активно розширюється, постійно ведучи активний пошук нових ідей. Наші талановиті дизайнери і художники із задоволенням створюють ексклюзивні шедеври.

Діти – це наше майбутнє, тому наша мета – щаслива дітвора. При реалізації нової ідеї завжди враховуються інтереси і переваги малюків.

Чому вам варто звернути увагу на нас?

  • Ми працюємо на світовий ринок.
  • Використовувані матеріали виключно високої якості.
  • Продукція регулярно оновлюється.

Ми цінуємо ваш час, тому ви завжди можете зробити замовлення через сайт або зателефонувавши по телефону. Ви можете бути впевнені, що весь асортимент є в наявності. До кожного клієнта у нас персональний підхід.